Program szkoleniowy

DZIECI I MŁODZIEŻ
Zajęcia tenisowe dla dzieci od lat 5-18 maksymalnie 4-osobowej grupie oparte o ćwiczenia ruchowe, które przygotowują do osiągnięcia ogólnej sprawności i koordynacji. Ćwiczenia są selektywnie wybierane do każdej grupy wiekowej – ze szczególnie zabawowym podejściem dla młodszych uczestników. Jeżeli chcesz, żeby Twoja pociecha nauczyła się grać w tenisa wraz z grupą rówieśników i przy okazji znakomicie się bawiła, to nie ma lepszego miejsca niż Gem Set Mecz.

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH
Treningi tenisa dla osób chcących się nauczyć się podstaw gry w tenisa podczas jednego miesiąca. Program jest oparty o założenia Międzynarodowej Federacji Tenisa(ITF). Budujemy grupy maksymalnie 4 osobowe, składające się z osób od 16 roku życia.
unnamed

CARDIO TENNIS
To rewelacyjna alternatywa dla osób, które cenią sobie wysiłek fizyczny utrzymujący ich w ciągłym ruchu. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek statycznych ćwiczeniach – opisując to w prostych słowach jest to forma treningu tenisowego skupiona wokół biegania z elementami ćwiczeń ogólnorozwojowych przy dźwiękach energicznej muzyki! Trening jest organizowany dla wszystkich grup wiekowych oraz poziomów gry.

INDYWIDUALNE LEKCJE TENISA
Lekcje tenisa Warszawa
Treningi dla osób początkujących, średniozaawansowanych oraz zawodników. Do każdej osoby podchodzimy indywidulanie. Wybieramy ćwiczenia, które będą idealnie dopasowane do osoby oraz stylu gry. Staramy się odnaleźć słabe strony i przekształcać je w atuty, co już udało się wielokrotnie podczas treningów z naszymi trenerami.

Po więcej informacji zachęcamy zadzwonić pod numer: +48 661116768