Trenerzy

Jak wspaniałym sportem jest tenis mogliśmy się wszyscy przekonać się oglądając popisy Agnieszki Radwańskiej na Wimbledonie, czy wspólnie kibicując Jerzemu Janowiczowi w jego zmaganiach.

Może najwyższy czas przekonać się na własnej skórze, że tenis to nie tylko dwie rakiety, piłka kort i siatka, ale wspaniała przygoda na wiele lat, dzięki której poprawisz swoją kondycję oraz poznasz wspaniałych ludzi.

Trawiaste korty Wimbledonu czekają!

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy naszej szkoły:

Adam Duk

Adam Duk – Instruktor tenisa, związany z tenisem od 2000 roku, uczestnik i organizator turniejów. Uczy gry w tenisa początkujących, jak również graczy zaawansowanych, nie tylko w języku polskim, ale także angielskim. Kontaktowy, zawsze uśmiechnięty, do pracy na korcie podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Ponadto cechuje go punktualność, odpowiedzialność, obowiązkowość i komunikatywność. Poza tenisem interesuje się ekonomią.  

Tomasz Nowak

Tomasz Nowak – sport dla mnie jest pasją, ale z wielu dyscyplin największe zamiłowanie mam do tenisa. Na korcie lubię stosować najtrudniejsze rozwiązania, a dzięki turniejom amatorskiego tenisa polskiego mogę się rozwijać jako gracz. Na treningach zawsze cierpliwy, ale staram się być wymagający. Lubię urozmaicać ćwiczenia, tak aby zajęcia nie były monotonne. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dzieciakami i jak dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania.

Igor Mironowicz

Igor Mironowicz – W każdej dziedzinie życia, w tym również w tenisie, mamy do czynienia z osobami przeciętnie utalentowanymi. Są również ludzie, u których widać gołym okiem, że są stworzeni do czegoś. Są utalentowanymi amatorami, a w niektórych przypadkach wielkimi zawodowcami. Ci pierwsi muszą włożyć bardzo dużo pracy, aby cokolwiek wielkiego w sporcie osiągnąć. Ci drudzy, którzy pracują, osiągają z reguły wielkie, sportowe sukcesy. Moją osobę zaliczyłbym do tych pierwszych, którzy stanowią zdecydowaną większość z nas. Nie osiągnąłem wielkiego sportowego sukcesu, jednakże przypadek mój pokazuje, że wielka pasja do tenisa oraz praca włożona w tą[…] Czytaj dalej..

Tomasz Groń

Tomasz Groń – Trener tenisa, doświadczony zawodnik, dzieli się swoim tenisowym kunsztem z początkującymi graczami, przekazując im wiedzę w prosty, zrozumiały sposób.

Macin Umbras

Marcin Umbras – Nazywam się Marcin Umbras. Jestem licencjonowanym instruktorem tenisa, członkiem Polskiego Związku Tenisowego. Moją przygodę z tenisem rozpocząłem w roku 1989 na kortach Klubu Sportowego Budowlani. Od samego początku tenis stał się moją pasją i sposobem na życie. Wiele lat startów na arenie ogólnopolskiej oraz liczne sukcesy m.in drużynowe wicemistrzostwo Polski juniorów (WKT Mera Warszawa 1997), brązowy medal Narodowych Mistrzostw Polski ATP(Łódź 2012) w grze podwójnej, mistrzostwo Polski w grze podwójnej Family Cup 2010(Reda) oraz mistrzostwo i wicemistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego, przyczyniły się do uzyskania przeze mnie bogatego doświadczenia, którym teraz chciałbym się podzielić[…] Czytaj dalej..

Jakub Podliński

1. Trener tenisa z ramienia federacji tenisowej PTR 2. Wice Mistrz Polski w grze podwójnej w kategorii do 14 lat 3. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w grze podwójnej w kategorii do 16 lat 4. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w drużynie z klubem (Legia Warszawa) w kategorii do lat 16. 5. Najwyższy ranking singlowy, pozycja 7 w kategorii do lat 16 6. Dwukrotnie brązowy medalista Tennis Europe w grze podwójnej w kategorii do lat 16 7. Wielokrotny triumfator i medalista najwyższej rangi turniejów ogólnopolskich w grze pojedynczej i podwójnej w kategoriach do 12, 14, 16 i[…] Czytaj dalej..